Jarmark Staroci - "Wehikuł czasu" XI edycja, Katowice 2019

Szanowni Państwo,
w dniach od 30.08.2019 do 01.09.2019 (3 dni!) katowicki Rynek ponownie wypełni wyjątkowy klimat jarmarku staroci.
W tych dniach organizowana będzie XI EDYCJA JARMARKU STAROCI" Wehikuł Czasu" Giełda odbędzie się ponownie na płycie Rynku w Katowicach.

Zapraszamy na stronę internetową: www.wehikulczasu.eu
oraz na profil na fb: www.facebook.com/JarmarkStarociWehikulCzasu

Informacje o planowanych przez naszą firmę jarmarkach możecie Państwo również śledzić na stronie www.jarmarkslaski.pl lub na fecebooku www.facebook.com/JarmarkiSlaskie

Opłata za 1m2 zajętej powierzchni na 1 dzień wynosi 8 zł.

Parking miejski dla Wystawców przewidziany jest przy ul.Korfantego oraz w Strefie Kultury przy budynku NOSPR (plac Wojciecha Kilara 1) Parking jest darmowy.
W każdą sobotę i niedzielę istnieje również możliwość nieodpłatnego parkowania na wszystkich dostępnych płatnych miejscach parkingowych w mieście (miejskie koperty parkingowe przy: ul. Warszawskiej, Mickiewicza, Teatralnej i innych).

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników klimatów retro oraz wystawców oferujących antyki, dzieła sztuki, książki, monety, znaczki pocztowe i inne przedmioty kultury materialnej.

Materialy do pobrania dla wystawców:
Karta zgłoszenia
Regulamin jarmarku

W przypadku zainteresowania udziałem w jarmarku w załączeniu przesyłamy regulamin jarmarku oraz druk zgłoszenia do wypełnienia i zwrotnego odesłania.
Informujemy, że rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń - rezerwacji.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: biuro @ jarmarkslaski.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Plakat Jarmarku Staroci X edycja 2018