Jarmark Bożonarodzeniowy 2020 w Katowicach

Szanowni Państwo;

po blisko roku przygotowań podjęliśmy niezwykle trudną dla nas decyzję - Jarmark Bożonarodzeniowy 2020 nie odbędzie się!

Decyzja ta jest spowodowana złą sytuacją pandemiczną w regionie i w całym kraju. Mimo to postaramy się zadbać o wystrój choinki i bezpieczne atrakcje dla najmłodszych wokół niej by choć trochę nawiązać do atmosfery, która towarzyszy nam co roku :)

Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli bezpiecznie spotkać się podczas wydarzeń plenerowych.

Bądźcie zdrowi!


baner jarmarku bozonarodzeniwego katowice 2020


Piknik na Pożegnanie Lata 2020 w Katowicach

Serdecznie zapraszamy wszystkich miszkańców aglomeracji na imprezę towarzyszącą targowisku miejskiemu: "Piknik na Pożegnanie Lata 2020"!
Piknik odbędzie się w dniach od 27.08 do 30.08.2020r. w Katowicach.

W ramach Pikniku dostępnych będzie szereg atrakcje dla dzieci i dorosłych o charakterze rekreacyjnym i edukacyjno-zabawowym.
Podczas imprezy obowiązywać będzie szereg wytycznych zwiąnych z przeciwdziałaniem i rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV (COVID-19)!

Wszystkich zainteresowania udziałem zachęcamy do pobrania i zapoznania się z Regulaminem uczestnictwa w pikniku oraz z Regulaminem atrakcji towarzyszących.

Zapraszamy!

baner - pożegnanie lata 2020 w katowicach


 
 
 
 
 
 

VI Festiwal Wina i Sera, Katowice 2020

Szanowni Państwo,

Gorąco zapraszamy w dniach od 11 do 13 września 2020 roku na Rynek w Katowicach gdzie odbędzie się "VI Festiwal Wina & Sera".

Zapraszamy do udziału w Festiwalu, w którym uczestnictwo będzie doskonałą okazją do zaprezentowania swoich wyrobów oraz promocji Państwa wyrobów wśród śląskich konsumentów.

Festiwalowi towarzyszyć będzie wiele wydarzeń artystycznych oraz inne atrakcje.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: biuro @ jarmarkslaski.pl

Materialy do pobrania dla wystawców:
karta zgloszenia
Regulamin jarmarku

Zapraszamy!

 

Plakat Festiwalu Wina i Sera - Katowice 2020


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9